• Miś pluszowy Grześ

Duży miś pluszowy Grześ

Duży miś pluszowy Grześ to nawet 200 cm czystej radości. Uśmiechnięta buźka i cieplutkie łapki uroczej maskotki to skuteczny sposób, by na zawsze skraść czyjeś serce. Produkt doskonale sprawdza się jako prezent dla dzieci i dorosłych. To idealny wybór na święta, urodziny czy walentynki. Miś gigant wyznaje miłość, otacza opieką i bawi. Z nim każdy dzień staje się ciekawszy!

Miś pluszowy Grześ - podaruj radość na święta

Duży miś pluszowy Grześ firmy TEDBI to doskonały prezent na święta. Wychylający się spod choinki pluszak gigant wywołuje uśmiech na twarzy każdego obdarowanego. Zamienia dzieciństwo w niezwykłą przygodę i sprawia, że serca dorosłych wypełniają przyjemne wspomnienia. Maskotka XXL to sprawdzony sposób, by święta były niezapomniane!

Beżowy miś pluszowy Grześ ma przyjazny, uśmiechnięty pyszczek i długie, przyjemne w dotyku łapki. Jego ciepłe futerko otula w najchłodniejsze wieczory i przynosi ukojenie po najdłuższym dniu. Pozwala zasnąć w objęciach i zanurzyć się w niezmąconym niczym śnie. Zabawka XXLskutecznie rozwesela i koi najstraszniejsze smutki. To strażnik i wsparcie, z którym dosłownie wszystko jest możliwe!

Duża maskotka na prezent

Miś gigant Grześ to nie tylko doskonały prezent na święta. Sprawdzi się również jako podarunek na urodziny - sprawi radość zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Maskotka może towarzyszyć dziecku w odkrywaniu świata lub być sentymentalnym powrotem do lat dziecięcych. Ten uroczy pluszak w beżowym lub kremowym kolorze to propozycja zabawki dla najmłodszych lub piękna dekoracja pokoju dla starszych. Z pewnością na każdej twarzy wywoła szczery uśmiech!

Duży miś pluszowy firmy TEDBI to również doskonały prezent na walentynki. To nietuzinkowy sposób, by powiedzieć "Kocham Cię" najbliższej sercu osobie. Miś Grześ to elegancki pluszak z kokardą pod szyją, który wzbudza zaufanie i przywołuje przyjemne emocje. To produkt, który łączy zakochanych pomimo odległości - jego przyjemne ramiona są ostoją w samotne wieczory. Maskotka gigantna walentynki to najlepszy wybór, gdy chcesz pokazać, jak bardzo Ci zależy.

Duży miś pluszowy - produkt pełen radości

Duży miś pluszowy jest przyjemny w dotyku. Uśmiechnięta buźka, długie futerko i duży, miękki brzuszek to połączenie idealne. Pluszak gigant przywołuje na twarz uśmiech i sprawia, że każdy dzień staje się piękniejszy. Grześ to doskonały kompan dla maluszków i dekoracja w wybranym pomieszczeniu. Maskotka XXL może towarzyszyć w zabawie lub być ozdobą Twojego pokoju. Subtelne kolory sprawiają, że doskonale komponuje się z większością aranżacji. Przestrzeń nabiera dzięki niemu przytulnego charakteru. Miś odnajduje się zarówno w pokoju maluszka, jak i dorastającego nastolatka.

Miś gigant - jakość i bezpieczeństwo

Duży miś pluszowy Grześ dostępny w rozmiarach 120cm, 140cm, 160cm lub 200cm, w beżowym i kremowym kolorze. Jest wykonany z wysokiej jakości atestowanych materiałów, które zapewniają trwałość i bezpieczeństwo stosowania. Może być posadzony w pozycji siedzącej bez konieczności dodatkowego podparcia. Produkt posiada wszystkie certyfikaty Unii Europejskiej i może być użytkowany przez dzieci.