• Miś pluszowy Jaś

Beżowy miś pluszowy Jaś

Miś pluszowy z sercem Jaś to beżowy pluszak idealny na prezent świąteczny czy urodzinowy. Maskotka rozpromieni twarz dziecka i stanie się miłym wspomnieniem dzieciństwa dla dorosłych. Wywoła uśmiech i zapewni dobry nastrój na długi czas. Wesoła przytulanka to nawet 200 cm czystej radości - nie sposób przejść obok niej obojętnie! Jaś to duży pluszowy miś, który ma dar spełniania najgłębiej skrywanych marzeń.

 

Beżowy miś pluszowy na prezent

Duża maskotka pluszowato doskonały pomysł na prezent. To gwarancja dobrego nastroju na kolejny rok. Szerokie ramiona pluszaka i jego ciepłe futerko potrafią przytulić i ukoić każdy smutek. Wesoły pyszczek rozpromieni każdy dzień. Miś nie ma sobie równych - inne zabawki mogą odejść w zapomnienie, gdy on jest w pobliżu. 

Duży miś pluszowy staje się nieodłącznym kompanem codziennych zabaw wszystkich dzieci. Maskotka zaczyna i kończy wraz z nimi dzień i towarzyszy im przy każdej czynności. Razem z dzieckiem je, uczy się, bawi i odpoczywa. W pluszowych ramionach dużej przytulanki TEDBI łatwiej o pogodne sny. To najlepszy wybór, gdy chcesz, by Twoi bliscy zawsze czuli Twoją obecność. Miś z sercem nieustannie przypomina im o Twojej miłości.

Duży miś pluszowy Jaś - sprawdzony prezent na święta

Maskotka pluszowa TEDBI sprawdzi się również jako prezent na święta. Wyjęty spod choinki wywoła serdeczny uśmiech na twarzach wszystkich zgromadzonych gości. To doskonały wybór, gdy szukasz zabawki dla dziecka lub sentymentalnego podarunku dla dorosłych. Każdy z nas czule spogląda na sklepowe wystawy pełne dużych mięciutkich zabawek. Pamiętaj, że grudzień to czas spełniania najskrytszych marzeń.

Duży miś pluszowy TEDBI podarowany przez Mikołaja to prezent świąteczny na lata. Maluchy przytulają się do jego ciepłego brzuszka i zasypiają przy nim spokojnie. Młodsi nastolatkowie widzą w nim powiernika swoich sekretów, a dla starszych maskotka pluszowa staje się ciepłym akcentem w przytulnej sypialni. I dorośli traktują zabawki TEDBI z dużą czułością - to dla nich sentymentalny powrót do lat dzieciństwa. Nie mamy wątpliwości, że miś Jaś to produkt dla każdego.

Miś pluszowy z sercem na walentynki

Duży miś pluszowy Jaś od TEDBI to nie tylko zabawka. To także najpiękniejsze wyznanie miłości, które warto podarować drugiej połówce na walentynki. Pluszowy niedźwiedź łączy w sobie symbole czułości i odwagi - cech, które u ukochanego doceniamy szczególnie. Będzie wsparciem w chwilach, gdy jesteście daleko. Miękkie ramiona maskotki TEDBI przytulą i ukoją w momentach szczególnej tęsknoty.

Wysokiej jakości maskotka pluszowa

Miś pluszowy z sercem to produkt wykonany z certyfikowanych materiałów. Spełnia wszystkie normy Unii Europejskiej i jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu. To przytulanka polskiego producenta, w której zadbano o najdrobniejsze szczegóły. Uśmiechnięty pyszczek, ciepły brzuszek, przyjemne w dotyku futerko to nie wszystko. Miś pluszowy nosi na piersi wyznanie miłości, które codziennie przypomina o najważniejszych dla nas osobach.

Maskotka z sercem XXL doskonale sprawdzi się na prezent - świąteczny, urodzinowy czy walentynkowy. Przytulanka dostępna w dwóch rozmiarach: 160 cm i 200 cm.