• Miś pluszowy Kubuś

Miś pluszowy z sercem Kubuś

Miś pluszowy z sercem Kubuś to przyjazny pluszak, którego pokochasz od pierwszego spojrzenia. Jego przyjazny pyszczek wywołuje uśmiech na twarzy, a cieplutkie futerko umila najzimniejsze dni. To doskonały wybór na prezent dla bliskich. Duża przytulanka z sercem sprawdzi się jako podarunek na święta, urodziny czy walentynki. Poznaj misia Kubusia dostępnego w sklepie TEDBI.

Miś z sercem Kubuś

Duży miś z sercem Kubuś od TEDBI to połączenie imponujących rozmiarów i miłego pluszu. Dzieci uwielbiają przytulać się do jego ciepłego brzuszka przed zaśnięciem. Pluszak mianowany strażnikiem ich snów gwarantuje wyłącznie przyjemne marzenia senne. Maluchy zatapiają się w jego szerokich ramionach, gdzie mogą ukryć się przed wścibskim wzrokiem dorosłych. Duży miś Kubuś staje się powiernikiem ich najgłębiej skrywanych sekretów. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa w najtrudniejsze dni.

Maskotka miś to również spełnienie marzeń dorosłych. To odpowiedź na skrywające się w naszych sercach dziecko, które tęsknym wzrokiem śledziło świąteczne wystawy sklepowe. Duża przytulanka Kubuś to miła ozdoba, która wprowadzana przytulny charakter do sypialni czy salonu. Pluszak najczęściej zajmuje honorowe miejsce w centralnym punkcie pomieszczenia. Maskotka wprawia w dobry nastrój już od pierwszej chwili po przekroczeniu progu.

Miś pluszowy z sercem na prezent

Duży miś pluszowy Kubuś to doskonały wybór, gdy potrzebujesz prezentu dla bliskiej osoby. Wyjątkowe rozmiary i przyjemne ciepło produktu budzą dobre skojarzenia. Miś Kubuś to sprawdzony sposób, by wywołać uśmiechy na twarzach dzieci i dorosłych. Pluszak kradnie serca od pierwszych chwil razem - nie sposób oprzeć się jego przyjaznym oczkom.

Miś z sercem Kubuś to zabawka, którą warto podarować na urodziny. Stanie się najlepszym kompanem wszystkich codziennych czynności. Niewymagający podpierania pluszak będzie towarzyszył dziecku nie tylko w czasie zabawy. Duża maskotka miś będzie wsparciem w czasie nauki, jedzenia czy spania. To wyjątkowa zabawka, która przywołuje na twarz uśmiech iogromna poduszka, która chroni przed złym snem.

Pluszowy miś Kubuś to wyjątkowy sposób, by powiedzieć "Kocham Cię" ukochanej osobie. To doskonała propozycja na prezent na walentynki. Duży miś z naszytym na piersi sercem i wyznaniem miłości na pluszowych nóżkach rozczula i budzi dobre skojarzenia. To skuteczne rozwiązanie na walkę z tęsknotą, gdy jesteście daleko od siebie. Jego szerokie ramiona utulą ukochaną osobę do snu i wesprą w chwilach, gdy Ty nie będziesz mógł być obok. Duży miś z napisem "I love You" to wyjątkowy dowód na duże przywiązanie. Nie ma lepszego sposobu, by wyznać miłość w walentynki.

Duży miś na święta

Duży pluszak Kubuś od TEDBI to najlepszy prezent na święta. Znaleziony pod choinką pluszak XXL wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby, zamieniając szarą zimę w wyjątkową przygodę. Podarowana przez Mikołaja maskotka miś stanie się ulubioną zabawką na lata. Nawet niedowiarek uwierzy dzięki niej w świąteczną magię! 

Bezpieczny duży miś dla dzieci

Duży miś z sercem Kubuś to produkt wykonany z certyfikowanych materiałów najwyższej jakości. Jest miękki i trwały, dzięki czemu może być używany przez lata. Spełnia wszystkie normy Unii Europejskiej i został dopuszczony do użytkowania przez dzieci. Pozostaje w pełni bezpieczny i nie zawiera małych elementów. Maskotka miś dostępna w 3 rozmiarach: 140 cm, 160 cm i 200 cm.